Získejte Zdarma Product Catalog!

Catalog

Fill in online form to receive Lars Laj' products catalogue. The catalogue will be send to the address provided in the form.

O nás

Naše firma byla založena v Dánsku a svou výrobní a obchodní činnost v současnosti provádí na území celé Evropy. Produkty Lars Laj jsou synonymem nejvyšší kvality, inovačního projektování a moderních certifikovaných zařízení pro dětská hřiště.

Nechme děti si hrát - Koncepce!

Děti milují zábavu, jsou pro ní přímo stvořeny. Naší úlohou je vytvořit dětem bezpeční místo pro hry a zábavu, které jim zabezpečí všestraný a harmonický vývoj a taktéž jim pomůže zdokonalovat své schopnosti.

Ty si vybíráš, My stavíme - Flexibilita

Naše dětská hřiště Vám dávají díky systému modulů možnosti libovolného zestavování a ukládání. Umožňuje to přispůsobení našich produktů Vašim potřebám.

Bezpečné pod každým úhlem pohledu - Bezpečnost

Bezpečnost je prioritou firmy Lars Laj. Kvalita a bezpečnost našich výrobků je kontrolována a každým rokem certifikována německým systémem kontroly kvality a certifikace TÜV, podle platné normy DIN EN 1176, které ekvivalentem je česká norma ČSN EN 1176.

Pečlivě promyšleno - Kvalita

Vynikající kvalita materiálů, které používáme a také pečlivě provedená výroba zaručuje firmě Lars Laj místo na čele světových výrobců dětských hřišt. Naše produkty nejenom vypadají po letech úžasně, ale také stejně dlouho plní svou funkci.

Lars Laj Playgrounds - Připravte se na skvělou zábavu!