Získejte Zdarma Product Catalog!

Catalog

Fill in online form to receive Lars Laj' products catalogue. The catalogue will be send to the address provided in the form.

Technologie

Naší prioritou je zvýšení úrovně kvality a bezpečnosti a zkušenosti z posledních inovací budou zítřejšími standardy.

Náš modulární systém nabízí širokou škálu možností a umožňuje nám splnit specifické potřeby podle přání zákazníka.

Ve společnosti Lars Laj klademe důraz na kvalitu:

  1. Náš zkušený tým návrhářů má úplné znalosti všech dnešních bezpečnostních předpisů v souladu s normami EN 1176 a EN 1177.
  2. Produkty a návrhy jsou testovány, kontrolovány a certifikovány každý rok německou společností TÜV ve shodě s evropskou normou EN 1176.
  3. Po kompletaci v naší továrně a před dodáním našim zákazníkům prochází všechny hotové produkty důkladnou kotrolou.

Naše plastové části použité jako kolmé kryty a aplikované v našich lezeckých sítích zaručují dlouhou životnost. Používáme vnitřně ocelově vyztužená lana (ochrana proti vandalismu), která jsou vhodná i pro neobyčejně vysokou zátěž. Lezecká stěna je vytvořena z 18 mm silné vrstvené překližky s laminováním a velmi vysokou odolností proti vodě.

Námi patentované "ukončení hran" barevných desek v panelech, zajišťuje nepřekonatelnou stálost barev. Stěny mají minimální životnost 20 let a po celou tuto dobu bude vaše hřiště barevné a přitažlivé. Nevyžadují žádnou další údržbu ani servis.

Plastové trubice jsou extrémně silné a téměř nerozbitné s průměrem 630 mm a tloušťkou stěny 12 mm. Všechny dřevěné prvky mají zakulacené hrany a všechny šrouby a matky jsou zapuštěny nebo přikryty plastovými víčky. Naše lezecké kameny jsou vyrobeny z gumy za účelem ochrany dětí pro případ smyku a pádu.