Získejte Zdarma Product Catalog!

Catalog

Fill in online form to receive Lars Laj' products catalogue. The catalogue will be send to the address provided in the form.

Projekty dětských hřišť

Lars Laj je firma s dlouholetými skušenostmi v oblasti projektování a výroby dětských hřišť pro veřejné parky, zábavní centra a zoologické záhrady. Projektujeme a vyrábíme dětská hřiště pro bytová družstva a společnosti vlastníků bytů a domů, jak i též pro mateřské a základní školy. Při tvorbě projektu dětského hřiště vždy vycházíme z potřeb a požadavků klienta.

Playgrounds projects Pro všechny námi projektované elementy a části dětských hřišť připravujeme věrné 3D modely. To nám umožňuje správné a bezproblémové projektování jak i též obeznámení klienta s objednanými elementy.
Playgrounds projects První etapou projektu je výběr a základní naplánování zařízení.
Playgrounds projects Každý z naších projektů je jiný, individuální, naplánovaný dle potřeb a požadavků klienta. Nabízíme také skušenosti a kreativitu naších specialistů.
Playgrounds projects V průběhu projektování dětského hřiště pomáháme naším klietnům v rozhodování mimo jiné také pomocí již dříve ukončených projektů a pomocí příkladových projektových řešení.